Soubor lidových písní a tanců Furiant České Budějovice » Nabídka
 

Folklórní soubor písní a tanců Furiant nabízí zájemcům:

Soubor lidových písní a tanců Furiant České Budějovice - Folklórní soubor písní a tanců Furiant nabízí zájemcům:- vlastní pásma písní a tanců v délce trvání od 15 minut do 3 hodin

- spoluúčinkování v různých kulturních programech

- předtančení na plesech a bálech

- účast krojovaných členů souboru při různých událostech a akcích (k dokreslení atmosféry jako kompars, statisté, apod.)

- samostatné vystoupení „Furiantské muziky“ (k tanci i poslechu) v délce sjednané dle požadavku klienta (soukromé oslavy, firemní večírky, svatby, …)

 

Těšíme se na nové členy

Soubor lidových písní a tanců Furiant České Budějovice - Těšíme se na nové členyBaví Vás tanec a lidová hudba? Přijďte mezi nás a pomozte nám udržet to, co k našemu kraji tradičně patří. Taneční složka přijímá nové členy v průběhu celého roku. Na podzim (většinou v říjnu) pořádá navíc jednorázový nábor nových tanečníků a tanečnic. Zkoušky taneční složky se konají pravidelně v úterý od 20 hod. v tělocvičně ZŠ Baara. S sebou doporučujeme nebarvící taneční obuv (tenisky, piškoty) a něco na cvičení (sukně, kraťasy, triko).

Jsme skupina lidí všech věkových kategorií, různých profesí i odlišných tanečních dovedností. Nebojte se přijít mezi nás!

S případnými dotazy se prosím obracejte na Mílu Buldrovou (tel. 723 331 053)